ART / Lithographs / Giclée 14093694
nr 1409 3694
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Ken Löfgren (b. 1940), Sweden. 'Nuevo'. Signed, numbered 74/100, ca 20x26 cm, unframed,
Gicléetryck, "Nuevo". Signerad, numrerad 74/100, ca 20x26 cm, oramat löst blad
Ken Löfgren, Swedish painter born 1940.
Monday August 2 2021
at 20:50:00